Sveikata ir harmonija, akcija 2018 m.


2018 metai Agrosferos sveikatos ir harmonijos metai
Dovanojame darną tarp vidinio ir išorinio pasaulio, gerą fizinę sveikatą, emocinę pusiausvyrą, gerus santykius su artimais žmonėmis

1. Auksinis ajurvedinis sveikatos paketas – Indija, Kerala
Ajurveda sveikatą supranta labai plačiai ir praktiškai, todėl naudojasi vaistažolėmis, joga, meditacija, pančakarmos praktika – organizmo valymu nuo toksinių medžiagų ir žalingų proto bei dvasios impulsų, streso.
 1.1. Keturiolika dienų Indijoje
Išskirtinis gydymas ir poilsis ajurvediniame kurorte Indijoje. 2018 m. vasario 15 ir kovo  15 laikotarpyje. 14 nakvynių poilsis atskiruose nameliuose (bungalow). Ajurveda su pančakarma (Pančakarma 5 veiksmų valanti ir jauninanti programa kūnui ir protui).
Dovanų kupono vertė 1 asmeniui 3200 EUR. Jei nori vykti 2 asmuo, kaina: 1100 EUR.
Dovana: surinkus 10 balų.
1.2. Septynios dienos Indijoje
Išskirtinis gydymas ir poilsis ajurvediniame kurorte Indijoje. 2018 m. vasario 15 ir kovo  15 laikotarpyje. 7 nakvynių poilsis atskiruose nameliuose (bungalow). Atgimimo, regeneracijos paketas.
Dovanų kupono vertė 1 asmeniui 2200 EUR. Jei nori vykti 2 asmuo, kaina: 900 EUR.
Dovana: surinkus 7 balus.
Apgyvendinimas. Ajurvedinis gydymas kiekvieną dieną. Pilnas ajurvedinis vegetariškas maitinimas. Įvadinė bei kiekvienos dienos gydytojo konsultacija. Ajurvedinė terapija. Masažai. Baseinas. Nemokami vaistai gydymo laikotarpiu. Individualaus ajurvedinio mitybos plano sudarymas. Jogos ir meditacijos užsiėmimai kasdien. Dienos režimas. Kurorte yra grožio klinika. Saulėlydžio kruizas (kai14 dienų poilsis). Indijoje pasitiks atsakingas ir Jus lydintis asmuo.
2. Sidabrinis sveikatos paketas – Tenerifė, Ispanija
Poilsis Tenerifėje, Ispanija.7 nakvynių poilsis. 4* žvaigždutės, pilnas maitinimas, 2 SPA procedūros.
Dovanų kupono vertė 1 asmeniui 1200 EUR. Jei nori vykti 2 asmuo, kaina: 700 EUR.
Dovana: surinkus 4 balus.
3. Bronzinis sveikatos paketas – Druskininkai, Lietuva
Mini grožio ir sveikatos programa Druskininkuose, Grand Spa Lietuva,“Tik dviese“ ir su nuoširdžiausias linkėjimais dovana nuo „Agrosferos“ .
Dovanų kupono vertė 320 EUR. 
Dovana: įsigijus mikroelementų, augimo reguliatorių, pesticidų sumoje 6000 EUR be PVM.

Dovana: surinkus 1 balą.
Minimali programos trukmė 2 nakvynės. Programa: apgyvendinimas viešbutyje. Maitinimas: pusryčiai (BB). 1 romantiška vakarienė panoraminiame restorane ,,Keturi vėjai“. 1 neribotos trukmės apsilankymas vandens parke per parą. Po 1 procedūrą asmeniui: kūno šveitimas su druskos  šveitikliu (15 min.)  arba įtrynimas eteriniais aliejais (15 min.); mineralinė vonia (15 min.)  arba audiovizualinis/relaksacinis užsiėmimas (45 min.); SPA kūno ir veido terapija (60 min.) arba atpalaiduojantis aromaterapinis masažas (60 min.) (SPA NAMAI). 

* Akcijoje taškai skaičiuojasi produktams: Atlantica, ICL, IKAR.
* Kiekvienas pasiūlymas įvertintas eurais. Jei pageidaujate galite pasirinkti, kad šie pinigai būtų įskaičiuojami mūsų prekybiniuose sandėriuose.
* Akcijos pradžia nuo 2018 m. sausio 1 dienos iki 2018 m. gruodžio 31 dienos.
* 3 metus galioja šioje akcijoje surinkta piniginė vertė. Jei pageidaujate šią vertę galime perkelti į 2018 ar 2019 metus (2017 metų taškai keliasi į 2018 metus).