4 Išskirtiniai produktų rinkiniai


Produktų rinkinys Nr.1
Perkant 5l Axial 50 EC ir 5l Input, 5l Stabilan kainuos tik 1 Eur.
Produktų rinkinys gerai susitvarko su vienskiltėmis piktžolėmis javuose, stiprus fungicidas apsaugo augalą nuo pagrindinių ligų spektro ir augimo reguliatorius skatina augalo krūmijimąsi ankstyvame augalo tarpsnyje, taip pat ir reguliuoja augalo aukštį.
Axial 50 EC Herbicidas skirtas javų (žieminių / vasarinių) apsaugai nuo vienskilčių piktžolių. Produktas naudojamas kovojant su dirvine smilulę, peliniu pašiaušėliu ir tuščiąją aviža.
Input Fungicidas skirtas javų (žieminių / vasarinių) apsaugai nuo pašaknio ir šaknų ligų, puvinio, stiebalužės, miltligės, varpų ir lapų dryžligės, rudųjų rudžių, varpų septorijozės ir varpų fuzarijozės.
Stabilan Augimo reguliatorius skirtas javams (žieminiams / vasariniams) skatinti krūmijimąsi ir reguliuoti augalo augimą. Produktas naudojamas iki pirmo bamblio.

Produktų rinkinys Nr.2
Perkant 5l Input ir 15kg Agroleaf Power 12-52-5, 5l Moddus Start kainuos tik 40,99 Eur/l.
Produktų rinkinys gerai susitvarko su pagrindinių varpinių augalų ligų spektru, skatina šaknų zoną ir augalo energija vystymuisi. Naujausias augimo reguliatorius rinkoje turi ilgesnį poveikį, skatina krūmijimąsi ir reguliuoja augalo augimą.
Input Fungicidas skirtas javų (žieminių / vasarinių) apsaugai nuo pašaknio ir šaknų ligų, puvinio, stiebalužės, miltligės, varpų ir lapų dryžligės, rudųjų rudžių, varpų septorijozės ir varpų fuzarijozės.
Agroleaf Power 12-52-5 Vandenyje tirpstanti trąša su dideliu fosforo kiekiu skirta naudojimui per lapus. Ypač veiksminga esant žemesnėms temperatūroms, kuomet fosforas augalui per šaknis nėra pasiekiamas. Trąšos pasižymi prailgintų poveikiu, tolygesniu ir greitesniu veikimu. Poveikis pastebimas po dviejų dienų nuo panaudojimo.
Moddus Start Augimo reguliatorius, naujos kartos, skirtas javams (žieminiams / vasariniams) paskatinti krūmijimąsi ir reguliuoti augalo augimą. Produktą galima naudoti prie +5 laipsnių Celsijaus ir augalui nėra pakenkiama. Produktas turi švelnesni poveikį nei tradiciniai CCC augimo reguliatoriai.
Produktų rinkinys Nr.3
Perkant 20l Celest Trio ir 5l Raykat Roots, Optimus kainuos tik 26,99 Eur/l.
Optimalus produktų rinkinys skirtas intensyviam augalo vystymuisi. Šiuo metu geriausias beicas rinkoje puikiai apsaugo sėklą, trąša su biostimuliatoriais leidžia sėklai neeikvoti savo energijos augimui ir naujausios kartos augimo reguliatorius užtikrina ilgesni poveikį bei augimo reguliavimą ankstyvoje augimo stadijoje.
Celest Trio Beicas skirtas javų (žieminių / vasarinių) sėklų apsaugai, savyje turinti tris veikliasias medžiagas puikiai apsaugo nuo kietųjų, dulkančių ir nykštukinių kūlių, daigų pašaknio puvinių, pavasarinio pelėsio ir daigų septoriozės.
Raykat Roots Speciali trąša skirta suaktyvinti augalo sėklos augimą vegetacijos pradžioje. Tinka sėklų apvėlimui kartu su beicu. Produktas leidžia augalui neeikvoti savo energijos resursų priauginti pridėtinėms šaknelėms. Taip pat skatina šaknų vystamasi, antžeminės dalies augimą ir iššaukia atsparumą nepalankioms oro sąlygoms.
Optimus Augimo reguliatorius skirtas javams (žieminiams / vasariniams) skatinti krūmijimąsi ir augalo augimo reguliavimui. Produktas pasižymi švelnesniu poveikiu nei tradiciniai CCC augimo reguliatoriai.

Produktų rinkinys Nr.4
Perkant 5l Raykat Faba Start ir 10 Ikar NB 7-17+0,7Mo, Fenix kainuos tik 15,00 Eur/l.
Produktų  rinkinys apsaugo žirnius/pupas nuo piktžolių, skatina šaknyse esančiu gumbelinių bakterijų atsiradimą ir suaktyvina augalo augimą. Taip pat augalas tampa atsparesnis ligoms.
Raykat Faba Start Speciali trąša skirta ankštiniams (ypač pupoms) augalams skatinti vegetacijos pradžioje. Tinka sėklų apvėlimui kartu su beicu. Produktas aprūpina augalą energija pradinėje vystymosi tarpsnyje ir gerina medžiagų pasisavinimą iš dirvožemio, bei skatina gumbelinių bakterijų atsiradimą šaknyse.
Ikar NB 7-17+0,7Mo Boras su molibdenu yra labai reikalingas ankštiniams augalams, kadangi skatina žiedų formavimąsi, sėklų užsimezgimą o tai padidina derlių. Augalas taip pat tampa atsparesnis šaknų ir stiebo ligoms, kurių kontrolei labai efektyvių fungicidų nėra.
Fenix Dirvinis herbicidas skirtas pupoms, žirniams (ir k.t. daržovėms) kovoti su vienmetėmis dviskiltinėmis ir kai kuriomis vienskiltinėmis piktžolėmis. Produktas naudojamas purškiant dirvą, kol dar nėra nei vieno prasikalusio ūglio.
Prekyba prasideda nuo lapkričio 1 dienos, paskubėkite, produktų kiekis ribotas. Daugiau informacijos pas regiono vadybininkus.