Page image

Trąšos

Trąšos

Trąšos papildomam tręšimui
Pažangiausios ir aukščiausios technologijų pasaulinių gamybos lyderių trąšos Specialiai žemės ūkio augalams pritaikytos trąšos, kuriose rūpestingai ir kruopščiai sudėtos visos reikalingos maisto medžiagos atitinkančios augalo biologinius poreikius. Tai naujausia tręšimo per lapus technologija išrasta JAV ir Izraelio mokslininkų Ben Gurion universitete. Trąšos pagamintos iš aukštos kokybės, grynų ir tirpių žaliavų, tokių kaip monokalio fosfatas, kalio nitratas, makro ir chelatizuotų citrinos rūgštimi mikroelementų, 100 proc. trąšų tirpumas ir geriausias fosforo įsisavinimas fosfitų formoje. Trąšų išskirtinumas – paviršiaus aktyvioji medžiaga (PAM) Fertivant. Tai visiškai nauja maistinių medžiagų transportavimo technologija, išrasta ir užpatentuota JAV ir Izraelio mokslininkų (Ben-Gurion University of Negev). Fertivant pradeda veikti iš karto vos patekęs ant lapo. Ši medžiaga nežaloja augalo, pasižymi prailgintu veikimu, gerai išlaiko trąšas ant lapų paviršiaus, apsaugodama jas nuo lietaus. Taip pat Fertivant padės įsiskverbti ir pesticidams, esantiems kartu su Nutrivant tirpale.
Unikalus prilipėjas/įsiskverbėjas Fertivant.
Išskirtinai daug mikroelementų.
Nepažeidžia augalo audinių ir garantuoja greitą nuo 2h ir ilgalaikį 4 savaičių ME įsiskverbimą į augalo vidų.
Stiprus pH parūgštintojas.
Suteikia fungicidinį poveikį augalui.
Fosfitai aprūpina augalus fosforu daug greičiau ir veiksmingiau nei P esantis tradicinėse NPK.

Tyrimais tai įrodyta: Ž.KVIEČIAI. Bandymas darytas Prienų rajone ūkininko ūkyje. Stebint pasėlius vegetacijos metu, kviečiai purkšti "Nutrivant Plus" ir "Atlantica" , buvo didesni, suformavę 1-2 daugiau produktyvių stiebų, palyginti su kviečiais augintais pagal ūkininko technologiją. Pavasaris buvo vėsus, ilgas ir drėgnas, nupurškus "Nutrivant Plus" ir "Atlantica" trąšomis, kviečiai turėjo daugiau energijos ir maistinių medžiagų augti. Bandymo derlius buvo 10,3 t/ha, o auginamų pagal ūkininko  technologiją - 9 t/ha. Derliaus priedas 1,3 t arba 14,4% .


Daugiau informacijos apie Nutrivant trąšas:
Nutrivant Javams 
NPK 6-23-35 + 1MgO + 0,1B + 0,2Mn + 0,2Zn + 0,2Cu + 0,05Fe + 0,005Mo + FV
Nutrivant Rapsams
NPK 0-20-33 + 1MgO + 7,5S + 1,5B + 0,5Mn + 0,02Zn + 0,001Mo + FV
Nutrivant Kukurūzams
NPK 6-37-5,4 + 4,8Mg + 3,4Zn + FV
Nutrivant Cukriniams runkeliams
NPK 0-36-24 + 2MgO + 2B + 1Mn + FV
Nutrivant Miežiams
NPK 0-23-42 + 0,1B + 0,05Zn + FV
Nutrivant Bulvėms
NPK 0-43-28 + 2MgO + 0,5B + 0,2Mn + 0,2Zn + FV
 „Agroleaf Power“ - šių trąšų veikimo išskirtinumas yra žaliavų kokybė. Preciziškas tręšimas – kiekvienam augalui pagal jo poreikį.
Daugiau informacijos apie trąšas: Agroleaf Power


Ispanijos bendrovės „Atlantica Agricola“ trąšos. Bendrovė prieš 30 metų pirma rinkoje pradėjo gaminti trąšas iš huminių ir fulvinių rūgščių. Šiuo metu „Atlantica“ trąšos naudojamos daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Kompanija diegia pažangiausias technologijas mineralinės mitybos ir augalų apsaugos srityje. Tai leidžia gauti didesnį ir aukštos kokybės derlių.
Daugiau informacijos apie trąšas: Atlantica


IKAR -koncentruotos skystos trąšos, tinkančios papildomai tręšti augalus.
Daugiau informacijos apie trąšas: Ikar