Apie mus

 

Agrosfera - tai grūdų namai!

Lietuviško kapitalo įmonė UAB „Agrosfera“ įkurta per patį ekonominės krizės įkarštį - 2009 m. vasarą. Visus 8 veiklos metus Agrosfera rezultatai buvo teigiami ir dinamiškai augantys, tai įrodo, kad esame lyderių komanda, einame teisingu keliu. Mus vertina ūkininkai kurie metai iš metų pasirenka mus, o mes suprantame jų poreikius, esame vertinami užsienio partnerių.
Sėkminga veikla rodo mūsų įmonės galimybes palankiausiomis sąlygomis prekiauti žemės ūkio žaliavomis. Esame labai lankstūs, draugiški ir dar nematę „gerų laikų“. Mes nežinome kas yra „dideli pelnai“ ir jų nesiekiame, atvirkščiai - siekiame dalintis pelnu su mūsų klientais.
Teikiame prioritetą kooperatyvams ir ūkininkams, specializuojamės grūdų supirkime iš ūkininkų, be to ypač stipriai jaučiamės pupų ir žirnių eksporto prekyboje.
Turime savitą stilių, kūrybiškai mąstome, nekopijuojame kitų sprendimų, profesionaliai dirbame ir žmogiškai reaguojame į rinkos sėkmes ir nesėkmes.  

Pripažinta viena sparčiausiai augančių įmonių Europoje

 

 

Darbo kokybė

Specializuojamės grūdų supirkime iš ūkininkų.
Mes galime prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų labai greitai. Jei ir padarytume klaidą, tai ją pastebėtume iš karto ir pataisytume tuoj pat. Svarbiausia - mes galime operatyviai pakeisti savo mąstymą jei to reikalauja tuo metu esama rinkos situacija! Tuo tarpu daugelis mūsų konkurentų užuot veikę - kalba, užuot pasikeitę - delsia, nepripažįsta savo klaidų, bei nukreipia savo strategijas prieš ūkininkus.
Agrosfera jaučiasi saugiai ir stabiliai, todėl kad neturime tikslo būti rinkos lyderiais, sieksime tokiais ir išlikti. Tik taip galime garantuoti kokybišką aptarnavimą Jums t.y. ūkininkams.

Kolektyvas

Mūsų kolektyvo credo: komanda yra svarbiausia! Tik gerbdami vieni kitus mes galime augti! 
Mes džiaugiamės, galimybe kolektyve bendrauti ir dirbti su energingais žmonėmis, kurie kiekvieną dieną ateina į darbą  tikėdami, kad tai nuostabi diena! Kiekvienas žino - dirbame nugalėtojų komandoje!
Kviečiame prisijungti prie komanos!

Mūsų sėkmės formulė

Sakoma, kad reikia mokytis iš savo klaidų. Mes nemanome, kad tai vertinga, mes sakome, kad reikia mokytis tik iš savo sėkmių ir pergalių. Evoliucija negaišta prie to, kas nepavyko, ji remiasi tuo, kas pavyko.
Agrosfera prekiauja grūdais ir žemės ūkio žaliavomis, mes neturime tikslo dirbti žemės, todėl esame nukreipę savo strategiją į pagalbą žemdirbiui. Kiekvieną dieną padedame ūkininkams, kai tuo pat metu kiti “verslo partneriai” atiminėja jų žemes, “padėdami dirbti” perima žemdirbių ūkius. Ūkininkai, jų kaimynai tai mato ir jaučia, todėl pasirenka Agrosferą -  Tikruosius žemdirbių partnerius!

Socialinė veikla 2009-2015m.

UAB „Agrosfera“ yra Lietuvos Grūdų perdirbėjų asociacijos narys, Lietuvos Pramonininkų konfederacijos narys. Tuo pat metu įmonė aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos Žemės ūkio kooperatyvų asociacija, Lietuvos grūdų augintoju asociacija, Lietuvos ūkininkų sąjunga.
UAB „Agrosfera“ kryptingai remia sportą,  meną ir ūkininkų organizacijas: 
Menas:  M.K. Čiurlionio fondą;
Ūkininkų organizacijos: Kėdainių krašto ūkininkų sąjungą; Kauno rajono ūkininkų sąjungą;  Lietuvos ūkininkų sąjungą; konkursą „Mis ūkininkaitė 2016“. Aleksandro Stulginskio Universitetą- logistikos katedrą.
Sporto organizacijos: Pakruojo futbolo klubo asociaciją; auto kroso lenktynininką Gediminą Vaitiekūną. VŠĮ Sveikatingumo idėjos; Lietuvos Kudo Sporto Federacija, Sporto klubą „Cunamis“.

Nominacijos įteiktos UAB "AGROSFERA" 2013-2015m:

2013m. Lietuvos Pramonininkų konfederacijos apdovanojimas „Sėkmingai dirbanti įmonė 2013“. Nominacija įteikė Lietuvos Pramoninkų konfederacijos prezidentas R.Dargis ir Lietuvos Ūkio ministras E.Gustas.
2013m. dienraštis Verslo žinios paskelbė UAB „Agrosfera“ -„Sparčiausiai augusi įmonė Lietuvoje Nr. 1“. 
2014m. UAB „Agrosfera“ yra skirtas ypatingas dėmesys Lietuvos verslo leidinyje „Best in Lithuania“
2015m. UAB „Agrosfera“ skirtas Lietuvos Pramonininkų konfederacijos apdovanojimas „Sėkmingai dirbanti įmonė 2015“. Nominacija įteikė Lietuvos Pramoninkų konfederacijos prezidentas R.Dargis ir Lietuvos Respublikos Vyriausybes kancleris A.Mačiulis.
2015m. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija UAB „Agrosfera“ direktoriui Arminui Kildišiui įteikė padėka „ Už didelį organizacinį darbą siekiant įmonės plėtros“. Padėka įteikė Lietuvos Žemes ūkio ministrė V.Baltraitienė ir Lietuvos grūdų perdirbėjų asociacijos prezidentas T.Barštys.
2015m. CREDITINFO duomenimis UAB „Agrosfera“ nominuota aukščiausiu įvertinimu Lietuvoje  „LYDERIS 2015“. 
2015m. Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos VŠĮ „Versli Lietuva“ apdovanojo UAB „Agrosfera“ kaip „Sėkmingai veikianti įmonė 2015“. 
2015m. UAB „Agrosfera“ įteikta Kauno regiono Gazelė 2015. Nominacija įteikė Kauno miesto meras V.Matijošaitis
2015m. „Lietuvos Gazelė 2015“ UAB“ Agrosfera“ užėmė pirmąją vietą Lietuvoje. Pretendentų į šią nominaciją sąrašas - 4.042 įmonės. Nominacija įteikė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. “Verslo žinios” organizuojamame konkurse „Gazelė 2015” vieni iš svarbiausių veiksnių: - įmonės skaidrumas ir tvarkingas įstatymais numatytų mokesčių mokėjimas bei įmonės viešumas, noras viešai kalbėti apie savo veiklą ir dalytis patirtimi, kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.
2015m. Barselona. Reikšmingiausias apdovanojimas įmonės istorijoje. Nominacijos steigėjas Pasaulinio įmonių reitingų lyderis INC.5000 EUROPE.  Europos mastu, UAB „Agrosfera” užėmė 1-ają vietą Europoje tarp sparčiausiai augusių įmonių savo srityje Food&Beverages (maisto ir gėrimų) sektoriuje. Tokių rezultatų Europoje dar nebuvo pasiekusi nei viena Lietuvos įmonė. Šis įvertinimas labai svarbus tiek Lietuvai, tiek Kaunui, tiek Lietuvos žemės ūkio bei ūkio sektoriui.  

 

Direktorius Arminas Kildišis