Logistika

 

Profesionalus aptarnavimas / Lanksčios kainos / Operatyvumas

Logistika yra sudėtinga ir svarbi veikla. Ji susieja tiekėją su Klientais, o Klientas mums yra svarbiausias turtas. Svarbu, kad įmonė turi aiškų supratimą apie klientų poreikius ir lūkesčius. Mūsų žinios ir patirtis gabenant krovinius uždirbo mums nepriekaištingą reputaciją, gerus santykius su Tiekėjais, Klientais ir trečiosiomis šalimis.                                                

UAB Agrosfera - lyderiaujanti kompanija grūdų prekybos srityje, ir taip pat suteikianti įvairias logistikos paslaugas, transportuoja krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Turime patirtį įvairių krovinių transportavime.

Tikimės, įvertinę UAB „Agrosfera” sukauptas žinias bei patirtį logistikos paslaugų rinkoje, priimsite abiem pusėms palankų sprendimą. Esame pasirengę atsakyti į visus iškilusius klausimus Jums patogiu metu.

Darbų pobūdis

Mes esame pasiruošę transportuoti  Jūsų grūdų ir rapsų derlių į numatytus punktus. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, mūsų transportas nuvyks į reikiamas pakrovimo vietas ir transportuos krovinius į numatytas iškrovimo vietas. Mūsų automobilių parką sudaro Mercedes-Benz, Volvo, MAN markių automobiliai, kurių priekabos yra kietašonės, galu ar šonu verčiamos , 25-40 m3.

Darbų terminas

Atsižvelgiant į gamtinius ar galimai kitokius sąlygojančius veiksnius, paliekame galimybę paankstinti ar pratęsti derliaus surinkimo sezoną iš anksto suderinus su UAB „Agrosfera“ logistikos vadovu.

Iškrovimas

Iškrovimas bus vykdomas Jūsų numatytose ir suderintose vietose, tai yra elevatoriuose, sandėliuose, uoste. Mums bus reikalinga informacija apie Jūsų krovinio iškrovimo galimybės, kadangi turėsime parinkti tam tinkamą transporto priemonę.

Kodėl mes?

KLIENTAS. Atsakingas požiūris į Klientą - aukščiausia krovinio gabenimo kokybė.
KAINA. Geriausios kainos garantija, palankios mokėjimo sąlygos.
OPERATYVUMAS. Nedelsiant reaguojame į kiekvieną užklausą.
KONFIDENCIALUMAS. Etikos principai, kurių laikomės bendraujant su kiekvienu Klientu.
AUTOMOBILIŲ PARKAS. Parką sudaro per 15 transporto priemonių.
SANDĖLIAVIMAS. Pajėgumas sandėliuoti įvairius krovinius Baltijos šalių uostuose pagal Kliento poreikius.