Pesticidai


Žemės ūkio pažanga, šiuolaikinės auginimo technologijos yra glaudžiai susijusios su chemine augalų apsauga. Žemdirbiams aktualu, kaip gauti didesnį geros kokybės derlių neplečiant pasėlių plotų, kad žemės ūkio produktų gamyba būtų pigesnė, o ekonominiai rodikliai vis geresni. Intensyvėjant technologijoms, didėjant vienos rūšies augalų plotams, didėja ir žaldarių daroma žala. Pasėlių plotuose ima dominuoti keleto rūšių, bet sunkiai sunaikinamos piktžolės, plinta  kasmet pasikartojančios ligos ir sunkiai kontroliuojamos ligos, kenkėjai įgauna atsparumą kelioms grupėms preparatų. Situacija laukuose kiekvienais metais skirtinga, priklausomai nuo gamtinių sąlygų. Kas vieną būna sezoną didelė problema, kitais metais nekelia jokio rūpesčio.Situaciją suprognozuoti iš anksto beveik neįmanoma. Visus klausimus reikia spręsti įvertinus situaciją konkrečiame lauke – čia ir dabar. 
Augalų apsaugos produktų registracijos sąrašas didelis. Produktuose kartojasi veikliosios medžiagos ir paskirtis, todėl vis sunkiau apsispręsti ir pasirinkti, kad naudojamas produktas labiausiai atitiktų duotai situacijai ir jo panaudojimas garantuotų gausiausią derlių.Tik nuolatinis domėjimasis naujausiais produktais, jų tarpusavio derinimas, pritaikymas prie žemės dirbimo sistemos, jų atitikimas dirvožemio potencialui leidžia tinkamai panaudoti augalų apsaugos produktus, sukuriant didžiausią ekonominę vertę su minimalia įtaka mūsų gamtinei aplinkai.
UAB „Agrosferoje“ dirba patirtį su augalų apsaugos produktais turintys specialistai - agronomai, asortimente didelis augalų apsaugos produktų pasirinkimas. Mes visuomet pasiruošę išspręsti bet kurią problemą Jūsų laukų pasėliuose. Siūlome garsiausių pasaulinių kompanijų – „Bayer CropScience“, BASF, „Syngenta“, taip pat „Dow AgroSciences“, „Monsanto“, „ADAMA Northern Europe“, „DuPont“  ir kitų gerai žinomų kompanijų preparatus.